fbpx
Przejdź do treści

Sprawdź pakiety badań w ODM

Ośrodek Diagnostyki Medycznej rozpoczął swoją działalność 30 lat temu jako jedna z pierwszych prywatnych wysokospecjalistycznych przychodni medycznych na terenie Trójmiasta.

Sprawdź pakiety badań w ODM
Pakiet kontrola stanu zdrowia kobiety
Kontrolne badania mają na celu wczesne wykrywanie najczęściej występujących u kobiet chorób i zaburzeń, które mogą dotyczyć różnych układów i narządów.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla kobiet 20+
Stworzony z myślą o młodych kobietach, pakiet zawiera badania dostosowane do tej grupy wiekowej.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla kobiet 40+
Regularne życie w stresie, złe nawyki żywieniowe, używki, brak aktywności fizycznej oraz niedostateczna ilość snu mogą prowadzić do rozwoju typowych chorób cywilizacyjnych i przewlekłych procesów zapalnych.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla kobiet 60+
Pakiet 60 plus został stworzony dla osób, które pragną kompleksowo monitorować swoje zdrowie w kontekście naturalnego starzenia się organizmu. Wraz z wiekiem nasila się dysfunkcja wielu narządów, w tym zmysłów takich jak wzrok i słuch, oraz spowalnia proces ich regeneracji.
Zobacz pakiet
Pakiet kontrola stanu zdrowia mężczyzny
Szybkie tempo życia, niezdrowa dieta i brak aktywności fizycznej mają negatywny wpływ na nasze samopoczucie i funkcjonowanie całego organizmu. Zwiększa się ryzyko chorób cywilizacyjnych, co sprawia, że profilaktyka staje się priorytetem dla osób, które wolą zapobiegać niż leczyć.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla mężczyzn 20+
Pakiet Mężczyzny 20+ obejmuje 10 badań laboratoryjnych, które umożliwiają profilaktyczne monitorowanie stanu zdrowia po 20. roku życia.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla mężczyzn 40+
Wiele chorób pojawia się dopiero z wiekiem. Często wynikają one z naturalnych procesów starzenia się organizmu i objawy mogą stać się zauważalne dopiero później.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla mężczyzn 60+
Pakiet 60 plus został stworzony dla osób, które pragną kompleksowo monitorować swoje zdrowie w kontekście naturalnego starzenia się organizmu.
Zobacz pakiet
Chciałbyś zarejestrować się do naszej przychodni?

Przejdź do interesującej Cię sekcji za pomocą przycisków obok. Czekamy na Twój kontakt.

Poznaj listę partnerów, z którymi współpracujemy

Naszymi partnerami od lat są jedne z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez Polaków towarzystwa ubezpieczeniowe: Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU), Allianz oraz Compensa. Pozostajemy także w bliskiej współpracy z siecią laboratoriów medycznych Synevo.