fbpx
Przejdź do treści

Sprawdź pakiety badań tarczycowych

Ośrodek Diagnostyki Medycznej rozpoczął swoją działalność 30 lat temu jako jedna z pierwszych prywatnych wysokospecjalistycznych przychodni medycznych na terenie Trójmiasta.

Sprawdź pakiety badań tarczycowych
Pakiet badań tarczyca
Regulacja funkcji tarczycy jest skomplikowanym procesem sterowanym przez mózg. Podwzgórze wytwarza TRH, które stymuluje przysadkę do produkcji TSH, co z kolei pobudza tarczycę do wydzielania hormonów regulujących nastrój, aktywność, temperaturę ciała, pracę mięśni (w tym serca), jelit oraz metabolizm lipidów i węglowodanów.
Zobacz pakiet
Pakiet badań tarczyca - rozszerzony
Pakiet badań tarczyca to rozszerzona wersja podstawowego profilu, zawierająca 7 badań laboratoryjnych. Pozwalają one na ocenę poziomów hormonów tarczycy oraz innych parametrów krwi, na które te hormony mają wpływ.
Zobacz pakiet
Pakiet badań HASHIMOTO
Choroba Hashimoto jest coraz częstszym schorzeniem. Kobiety zapadają na nią znacznie częściej niż mężczyźni, a ryzyko wzrasta wraz z wiekiem, osiągając szczyt pomiędzy 45. a 65. rokiem życia. Choroba może występować również u dzieci.
Zobacz pakiet
Chciałbyś zarejestrować się do naszej przychodni?

Przejdź do interesującej Cię sekcji za pomocą przycisków obok. Czekamy na Twój kontakt.

Poznaj listę partnerów, z którymi współpracujemy

Naszymi partnerami od lat są jedne z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez Polaków towarzystwa ubezpieczeniowe: Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU), Allianz oraz Compensa. Pozostajemy także w bliskiej współpracy z siecią laboratoriów medycznych Synevo.