fbpx
Przejdź do treści

Sprawdź pakiety badań rozszerzonych

Ośrodek Diagnostyki Medycznej rozpoczął swoją działalność 30 lat temu jako jedna z pierwszych prywatnych wysokospecjalistycznych przychodni medycznych na terenie Trójmiasta.

Sprawdź pakiety badań rozszerzonych
Pakiet badań hormonalnych dla kobiet - rozszerzony
Pakiet badań hormonalnych dla kobiet został opracowany  w celu zdiagnozowania zaburzeń funkcjonowania tarczycy, nieregularnych miesiączek, wypadania włosów i problemów ze skórą, nadmiernego owłosienia, problemów z zajściem w ciążę oraz menopauzy czy zespołu policystycznych jajników
Zobacz pakiet
Pakiet badań okresowych – rozszerzony
Decydując się na regularne badania profilaktyczne, warto przede wszystkim skupić się na morfologii krwi i badaniu podstawowym moczu. Dodatkowo, istnieje możliwość rozszerzenia tego pakietu o kluczowe parametry, które umożliwią kompleksową ocenę stanu zdrowia.
Zobacz pakiet
Pakiet badań tarczyca - rozszerzony
Pakiet badań tarczyca to rozszerzona wersja podstawowego profilu, zawierająca 7 badań laboratoryjnych. Pozwalają one na ocenę poziomów hormonów tarczycy oraz innych parametrów krwi, na które te hormony mają wpływ.
Zobacz pakiet
Pakiet metaboliczny - rozszerzony
Profil metaboliczny rozszerzony to zestaw badań laboratoryjnych, który umożliwia wczesne wykrycie zaburzeń metabolicznych, wpływających na przetwarzanie związków energetycznych dostarczanych z pożywieniem.
Zobacz pakiet
Chciałbyś zarejestrować się do naszej przychodni?

Przejdź do interesującej Cię sekcji za pomocą przycisków obok. Czekamy na Twój kontakt.

Poznaj listę partnerów, z którymi współpracujemy

Naszymi partnerami od lat są jedne z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez Polaków towarzystwa ubezpieczeniowe: Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU), Allianz oraz Compensa. Pozostajemy także w bliskiej współpracy z siecią laboratoriów medycznych Synevo.