fbpx
Przejdź do treści

Sprawdź pakiety badań dla mężczyzn

Ośrodek Diagnostyki Medycznej rozpoczął swoją działalność 30 lat temu jako jedna z pierwszych prywatnych wysokospecjalistycznych przychodni medycznych na terenie Trójmiasta.

Sprawdź pakiety badań dla mężczyzn
Pakiet kontrola stanu zdrowia mężczyzny
Szybkie tempo życia, niezdrowa dieta i brak aktywności fizycznej mają negatywny wpływ na nasze samopoczucie i funkcjonowanie całego organizmu. Zwiększa się ryzyko chorób cywilizacyjnych, co sprawia, że profilaktyka staje się priorytetem dla osób, które wolą zapobiegać niż leczyć.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla mężczyzn 20+
Pakiet Mężczyzny 20+ obejmuje 10 badań laboratoryjnych, które umożliwiają profilaktyczne monitorowanie stanu zdrowia po 20. roku życia.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla mężczyzn 40+
Wiele chorób pojawia się dopiero z wiekiem. Często wynikają one z naturalnych procesów starzenia się organizmu i objawy mogą stać się zauważalne dopiero później.
Zobacz pakiet
Pakiet badań dla mężczyzn 60+
Pakiet 60 plus został stworzony dla osób, które pragną kompleksowo monitorować swoje zdrowie w kontekście naturalnego starzenia się organizmu.
Zobacz pakiet
Pakiet badań prostata
Prostata, znana także jako gruczoł krokowy lub stercz, jest nieparzystym gruczołem męskiego układu płciowego.
Zobacz pakiet
Pakiet hormonalny mężczyzna
Pakiet hormony męskie obejmuje trzy badania: testosteron, DHEA-S oraz estradiol. Testosteron i DHEA-S są hormonami głównie męskimi, natomiast estradiol, chociaż jest głównym żeńskim hormonem płciowym, występuje także u mężczyzn.
Zobacz pakiet
UROGIN 1
Pakiet UroGin 1 umożliwia wykonanie badania z jednego pobrania wymazu, które precyzyjnie diagnozuje obecność różnych czynników wywołujących infekcje układu moczowo-płciowego.
Zobacz pakiet
UROGIN 2
Pakiet UroGin 2 umożliwia wykonanie badania z jednego pobrania wymazu, które precyzyjnie diagnozuje obecność różnych czynników wywołujących infekcje układu moczowo-płciowego.
Zobacz pakiet
Chciałbyś zarejestrować się do naszej przychodni?

Przejdź do interesującej Cię sekcji za pomocą przycisków obok. Czekamy na Twój kontakt.

Poznaj listę partnerów, z którymi współpracujemy

Naszymi partnerami od lat są jedne z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez Polaków towarzystwa ubezpieczeniowe: Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU), Allianz oraz Compensa. Pozostajemy także w bliskiej współpracy z siecią laboratoriów medycznych Synevo.